5 SIMPLE TECHNIQUES FOR NEWS

5 Simple Techniques For news

5 Simple Techniques For news

Blog Article

بررسی جهانی وضعیت تولید و مصرف برق توسط «امبر» نشان داده که منابع تجدیدپذیر ۳۰.۳ درصد از برق جهانی را در سال گذشته تأمین کردند که نسبت به ۲۹.

با این حال، اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا، نیز در واکنش به تصمیم روز چهارشنبه گفت، «هیچ نمادی قوی‌تر و هیچ استفاده‌ای بهتر از این وجود ندارد که با این پول‌ها، اوکراین و کل اروپا را به مکانی امن‌تر برای زندگی تبدیل کنیم».

جهنم‌ ادامه‌دار صهیونیست‌ها در شمال/حمله حزب‌الله به دو مقر ارتش اسرائیل

فناوری ایران برخی نمایندگان مجلس خبر از تصویب بی سر و صدای طرح صیانت می‌دهند طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در مسیر شورای نگهبان قرار دارد.

کانون فیلمسازان مستقل ایران در ادامه می‌افزاید:« برای حکومتی که کودک می‌کُشد و هنرمند را به زنجیر می‌کِشد، راه بقایی نیست و به‌زودی بنای پوسیده‌ای که بر خون و رنج مردم استوار کرده، بر اخبار سرش آوار خواهد شد.»

انرژی‌های پاک، برای اولین‌بار بیش از ۳۰ درصد از برق جهان را تأمین کردند

عفو بین‌الملل چهارشنبه خواستار پایان «‌جنگ»‌ جمهوری اسلامی علیه زنان و لغو قانون حجاب اجباری در ایران شد.

کیمچی: یک نوع سس قدیمی متشکل از سبزیجات تخمیر شده با طعم تند و ترش. یکی از مهم‌ترین سبزیجات این چاشنی سنتی و مهم در آشپزی کره‌ای «کاهو» است.

گزارش «امبر» اضافه می‌کند، باوجود این‌که تقاضای کلی برق در جهان همچنان رو به افزایش دارد، اما با ورود هرچه بیشتر انرژی‌های پاک به چرخه تولید، جهان اکنون در آستانه کاهش تولید سوخت‌های فسیلی قرار گرفته است.

*چیکن تیکه یا تیکه ماسالا: تکه‌های مرغ کبابی که روی آن‌ها نعنا خرد شده می‌ریزند.

تا زمانی که غذایی به نام کوبیده وجود داره اینا حکم کوفتو دارن

بیش از ۱۰۰ کارمند نهادهای مخالف اتحادیه اروپا در بروکسل در اعتراض به جنگ غزه تجمع کردند.

دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

در همین حال، یک گروه به نام «طلائع التحریر٬ الشهید محمد صلاح» با انتشار پیامی در شبکه تلگرام مسئولیت این قتل را بر عهده گرفته است.

Report this page